Wezwani do służby!

DSC_0875.JPG

W dniach 4-16 września 2018 roku w Domu Formacyjnym Ruchu Światło-Życie w Wiśle-Jaworniku odbywały się rekolekcje KODA dla studentów. Wśród uczestników znaleźli się animatorzy kilku polskich diecezji się oraz piątka oazowiczów z jakże odległych Chin!

Jak na kurs przystało, przez dwa tygodnie animatorzy poszerzali swoją wiedzę na temat Ruchu Światło-Życie, ks. Franciszka Blachnickiego, metod prowadzenia spotkań w małej grupie oraz wzbogacali się w wiele nowych doświadczeń, związanych z posługą animatorską. Czas ten obfitował w wiele wartościowych i praktycznych treści, które z pewnością już niebawem wykorzystają w swoich wspólnotach.

Jednak nie był to tylko czas zdobywania wiedzy. Był to przede wszystkim czas zatrzymania, modlitwy, poznania siebie oraz zawierzenia się Bogu, odkrycia na nowo swojego miejsca w Kościele. Uczestnicy podkreślają, że w czasie KODA na nowo wzbudziło się w nich pragnienie służby i rozwoju.

Animatorzy! Życzymy Wam wytrwałości oraz zapału w dalszej posłudze! „Idźcie i głoście” – Niech ten czas przynosi dobre owoce w Waszym życiu oraz na drodze służby Bogu i drugiemu człowiekowi, a zdobyte przez Was doświadczenie i wiedza wzbogacają Wasze wspólnoty!

Nie znaleziono wydarzeń.