Studniówka po ŚDM!

studniowka_po_sdm.png

Światowe Dni Młodzieży w Krakowie już za nami, ale dopiero teraz jest czas zbierania ich owoców. Podobnie jak było na 100 dni przed ŚDM, tak i na 100 dni po ŚDM Młodzi dla Młodych i  Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Katowickiej zapraszają na studniówkę, czyli After Party.

Wydarzenie będzie miało miejsce 12. listopada i rozpocznie się Eucharystią o godz. 18:00 w kościele św. Anny w Katowicach. Eucharystia płynnie przerodzi się w modlitwę uwielbienia, w trakcie której uczestnicy będą wspólnie wychwalać Boga za owoce Światowych Dni Młodzieży w Krakowie.

Następnie ruszy Marsz Miłosierdzia przenosząc wszystkich do Galerii Szyb Wilson, byłego szybu kopalnianego, który będzie docelowym miejscem wydarzenia. Tam, bawiąc się w duchu Nowej Kultury, młodzi po raz kolejny będą mogli dać świadectwo, że potrafią doskonale bawić się bez wspomagania swojego entuzjazmu alkoholem i innymi używkami. A studniówka, jak to studniówka, nie może obyć się bez Poloneza. Także i ta studniówka rozpocznie się tym właśnie tańcem ok. godziny 20:00. Całej imprezie przewodził będzie znany i lubiany Paweł Jagodziński.

Na imprezie obowiązują stroje galowe. Oprócz tego organizatorzy, nawiązując do słów papieża Franciszka, radzą wziąć dobre buty, bo studniówka będzie trwać aż do czwartej nad ranem. W ramach wydarzenia planowane są liczne atrakcje i niespodzianki.

Cena wejściówki wynosi 40zł. Zapisy na stronie Młodzi dla Młodych

Zapraszamy!

Nie znaleziono wydarzeń.