#EXPECTENDI – wejdź do gry!

COV.png

Jeśli przeszedłeś już najnowszą Fifę 21, a Cyberpunk 2077 przestał być pasjonującą rozgrywką podczas zajadania popcornu – nie pozostało Ci już nic innego – sprawdź nas!

#expectendi to najnowsza gra komputerowa na stare ale jare modele commodore, nintendo, gameboye i nie tylko! Gdy już zapadnie zmrok, załóż wygodne skarpety, zasiądź na kanapie i zagraj z nami!

#expectendi to czekanie, tylko co to właściwie znaczy?

Być – Czyimś – Udziałem – W przyszłości -> to cztery poziomy akcji, z którymi zmierzysz się jako gracz. 
W czasie rozgrywki czekają Cię pasjonujące chwile fabularne, okraszone świadectwami
Nie zabraknie także zapierającej dech w piersi akcji – przygotuj się na zadaniowe pojedynki 
oraz przedzieranie się do głębin serca dzięki ponadczasowej maczecie – Biblii.

To Twój czas! 
Czas #expectendi
Czas, abyś odpowiedział na zaproszenie do rozgrywki!

 

LEVEL 4

To już czwarty level #expectendi ! Ostatnia prosta z pytaniem “na co czekasz?”. No właśnie, na co? W czwartym tygodniu prowadzi nas Agnieszka z Wspólnota Matki Miłosiernego! Gotowi?

LEVEL 3

Plansze nie należą do najłatwiejszych, a ta która przed nami wydaje się tak oczywista… że aż strach pomyśleć gdzie nas poprowadzi! Bo tu oczywistości nie ma… Czym jest czekanie? Czym jest tęsknota? W 3 LEVELU #expectendi towarzyszy nam Dominika. Gotowi?

MACZETA

 

LEVEL 2

Każda gra ma swoje levele i rozdziały historii. Przeszliśmy pierwszy – z ogromnym sukcesem! ?? Teraz pora na następny. W drugim tygodniu adwentu zatrzymamy się nad P R Z Y S Z Ł O Ś C I Ą. Czekamy na powrót Wielkiego Króla! O tej niesamowitej rzeczywistości – do której zmierzamy – opowie nam Maja Sowińska!

MACZETA

LEVEL 1

Pierwszy level #expectendi to przemierzanie przestrzeni Twojego JA! Przed Tobą do przejścia kilka plansz – każda będzie dotyczyć tego, jak widzisz siebie? Jaki jest Twój obraz w Twoich oczach! A co najważniesze – odpowiesz sobie na pytanie KIM JESTEM W CHRYSTUSIE? Towarzyszem pierwszego tygodnia rozgrywek jest Asia z Diakonii Świętej Rodziny. Przygaś światło, odpal świeczkę i wysłuchaj świadectwa Asi – a potem po raz pierwszy zadaj sobie pytania: Czym jest czekanie? Kim jestem w Chrystusie? 

 

MACZETA

 

Nie znaleziono wydarzeń.