Dom “Idylla” w Wiśle Nowej Osadzie

“Dom Rekolekcyjny „Idylla” jest od lat miejscem spotkań różnorodnych grup, rodzin, wspólnot, ruchów i stowarzyszeń z całej archidiecezji katowickiej i nie tylko. Korzystający z wypoczynku mają do dyspozycji kaplicę, salę konferencyjną wyposażoną w duży telewizor, odtwarzacz DVD i nagłośnienie oraz salę zabaw dla dzieci. Do dyspozycji gości jest 80 miejsc noclegowych, w pokojach dwu, trzy i czteroosobowych, dobrze wyposażonych, w większości z nich są łazienki.

Na zewnątrz Domu znajduje się plac zabaw dla najmłodszych, boisko do siatkówki, duży parking oraz duży teren wokół, co w połączeniu z bliskością gór, z niezliczonymi, wspaniałymi trasami i szlakami sprawia, że jest to idealne miejsce na spędzenie wolnego czasu i nabranie sił (oczywiście głównie duchowych).

Zatem jeżeli szukasz miejsca, w którym mógłbyś zorganizować rekolekcje, wycieczkę, dni skupienia dla wspólnoty parafialnej, rejonowej, animatorów czy kręgu rodzin lub jako katecheta szukasz miejsca do zorganizowania rekolekcji dla gimnazjalistów czy maturzystów, skorzystaj z Domu Rekolekcyjnego “Idylla” w Wiśle Nowej Osadzie.”

Adres
ul. Wyzwolenia 6
43-460 Wisła Nowa Osada
telefon: 33 855 26 26
e-mail: idylla.wisla@onet.pl

Strona www: www.wisla-idylla.pl

Maj 2024

9 maj

Cały dzień
Rozpoczęcie Dni Modlitw do Ducha Świętego w intencji OŻK

11 maj

Cały dzień
29. Międzynarodowe Spotkanie Ruchu Światło-Życie „Parresia” Online
Krąg Diecezjalny – wybory nowej pary diecezjalnej