Bal Nadziei po raz piąty!

phoca_thumb_l_dsc_115_20160928-052456_1.jpg

 

Po raz kolejny członkowie Ruchu „Światło – Życie” rejonu Jastrzębie organizują Bal Bezalkoholowy, aby wspólnie i radośnie spędzić czas, propagując postawę trzeźwościową oraz idee Ruchu „Światło – Życie”.

Ma to być również czas „dawania nadziei”. Bawiąc się na balu chcemy pamiętać, iż są również osoby, które nie mogą wziąć udziału w tym świętowaniu. Potrzebują pomocy i wsparcia. Pragniemy im pomóc na tyle, na ile potrafimy. Nie chcemy, by czuli się osamotnieni w walce ze swoimi problemami czy chorobą. Pragniemy, wzorem lat ubiegłych, „wesprzeć” bliźniego nadzieją. Jest to zawsze realne wsparcie finansowe. Zebrane przez organizatorów i uczestników środki finansowe przekazujemy wybranej konkretnej osobie lub rodzinie, która z różnych względów znalazła się w trudnej sytuacji.

Bal został objęty patronatem Arcybiskupa diecezji katowickiej Wiktora Skworca oraz Przewodniczącego Rady Miasta Jastrzębie Zdrój.

Impreza odbędzie się w dniu 19 listopada 2016 r. w Sali Domu Zdrojowego mieszczącej się w urokliwym parku miejskim.

Świętowanie rozpoczniemy Eucharystią o godzinie 18:00 w parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Jastrzębiu Zdroju przy ulicy 1 Maja 36. Homilię dla uczestników wygłosi gość honorowy, ks. Biskup Wiktor Skworc. Następnie na placu kościelnym sformułujemy orszak i ruszamy w stronę Domu Zdrojowego, gdzie rozpoczniemy zabawę.

Zapewniamy radosną zabawę, liczne atrakcje i niespodzianki. Tańce, hulanki, swawole, wyśmienite towarzystwo, wykwintne jedzonko i oczywiście wspaniałe prowadzenie.

Zabawę poprowadzi zdecydowany lider niezawodności – król wodzirejów – Paweł Jagodziński.

Zachęcamy do obejrzenia strony Balu: www.balnadziei.pl Pozwoli zapoznać się z atmosferą panującą na parkiecie. Przeczytacie świadectwa uczestników, obejrzycie zdjęcia oraz relacje z balu, które pojawiły się w lokalnej telewizji. Znajdziecie tam również formularz zgłoszeniowy z którego będziecie mogli skorzystać.

W tym roku kolorem przewodnim balu są kolory światowych Dni Młodzieży. Zachęcamy aby każdy z uczestników miał w swoim stroju akcent w kolorach balu.

Koszt uczestnictwa w balu wynosi 200 zł od pary. Dzwońcie i piszcie. Czekamy na Was.

email: kowicz@op.pl tel. 500521310

Pozdrawiamy serdecznie: Anna i Waldemar Kolwicz